پیگیری سفارش

کارشناسان فروش کرال فون پس از دریافت سفارش , حداکثر 1 ساعت در تایم کاری و 6 ساعت در تایم های غیر کاری ، با سفارش دهنده تماس گرفته و مراحل خرید نهایی و ارسال سفارش را هماهنگ می کنند.
زمان ارسال در تهران 2 تا 3 ساعت و در شهرستان 2 تا 3 روز کاری طول می کشد .
ارسال محصول ، منوط به ارسال تصویر کارت شناسایی و احراز شماره تلفن ثابت خریدار می باشد.
ارسال تصویر کارت شناسایی از طریق پیام رسان واتساپ میسر است .
در صورتی که ظرف مدت مذکور , تماسی از طرف فروشگاه اینترنتی کرال فون برقرار نشد , می توانید از طریق چت در پیام رسان واتساپ یا تماس با شماره تلفن های اعلام شده در سایت , پیگیر وضعیت سفارش خود شوید.

تمام کالاهای فروشگاه کُرال فون پلمب ارسال میشود مگر اینکه مشتری به صورت کتبی در پیام رسان های مورد نظر،رضایت خود را نسبت به باز شدن کالا اعلام کند،لذا فروشگاه کُرال فون هیچ مسئولیتی نسبت به ادعای پلمب نبودن دستگاه ها بعد از تحویل آن به مشتری را نمی پذرید.

تمامی دستگاه هایی که قابلیت استعلام دارند سایت مرجع قبل از ارسال ، توسط فروشگاه بررسی می شود و بعد از تائید ناظر ارسال می شود.

فروشگاه کُرال فون به تمام خریداران پیشنهاد می کند که حتما در زمان تحویل از مأمور پیک یا پست،از پلمب بودن و نو بودن کالا همانند فروشگاه مطمئن شوند.

نکته: گارانتی 7 روزه کرال فون , فقط شامل ایرادات کارخانه ای و ذاتی محصول بوده و در صورت آسیب دیدن محصول ناشی از ضربه , آب خوردگی , شکستگی , نوسان برق و امثالهم شامل این گارانتی نخواهد بود
گارانتی 18 ماهه شرکتی توسط شرکت گارانتی کننده انجام شده و مسئولیتی متوجه فروشگاه اینترنتی کرال فون نخواهد بود

توضیح مهم : پرداخت بیعانه فقط مختص کاربران شهر تهران می باشد. کاربران سایر شهرستانها ، باید مبلغ محصول را کامل واریز فرمایند
  • عودت وجه واریز شده توسط مشتری ظرف 3 روز کاری انجام می شود.
  • قبل از نهایی کردن سفارش ، مشتری ملزم به تماس با فروشگاه جهت اطمینان از به روز بودن قیمتهاست . در غیر این صورت فروشگاه میتواند سفارش را کنسل کند.
  • به علت تعداد زیاد سفارشات ، پیگیری روند سفارش به عهده مشتری است .