راهنمایی

برای خرید محصول از طریق فروشگاه اینترنتی کرال فون ، بایستی ابتدا از طریق دکمه ورود یا ثبت نام در هدر ( بالای ) سایت ، اقدام به ثبت نام در سایت نمایید.
ثبت نام در فروشگاه اینترنتی کرال فون رایگان می باشد و فقط یک بار ثبت نام لازم است.
بعد از ثبت نام ، هر بار ورود به سایت و خرید محصولات ، با وارد کردن شماره همراه و رمز عبوری که هنگام ثبت نام تعیین نموده اید ، میسر است .
پس از خرید کالا در فروشگاه اینترنتی کرال فون ، باید از طریق پیام رسان واتساپ تصویر یک کارت شناسایی معتبر ارسال شود. اعلام شماره تلفن ثابت هنگام ثبت نام الزامی است و بعد از هر خرید ، کارشناسان کرال فون با تلفن ثابت اعلام شده تماس می گیرند و در صورتیکه تلفن ثابت فعال و پاسخگو باشد ، مرحله ارسال کالا آغاز می شود.

تمام کالاهای فروشگاه کُرال فون پلمب ارسال میشود مگر اینکه مشتری به صورت کتبی در پیام رسان های مورد نظر،رضایت خود را نسبت به باز شدن کالا اعلام کند،لذا فروشگاه کُرال فون هیچ مسئولیتی نسبت به ادعای پلمب نبودن دستگاه ها بعد از تحویل آن به مشتری را نمی پذرید.

تمامی دستگاه هایی که قابلیت استعلام دارند سایت مرجع قبل از ارسال ، توسط فروشگاه بررسی می شود و بعد از تائید ناظر ارسال می شود.

فروشگاه کُرال فون به تمام خریداران پیشنهاد می کند که حتما در زمان تحویل از مأمور پیک یا پست،از پلمب بودن و نو بودن کالا همانند فروشگاه مطمئن شوند.

نکته: گارانتی 7 روزه کرال فون , فقط شامل ایرادات کارخانه ای و ذاتی محصول بوده و در صورت آسیب دیدن محصول ناشی از ضربه , آب خوردگی , شکستگی , نوسان برق و امثالهم شامل این گارانتی نخواهد بود
گارانتی 18 ماهه شرکتی توسط شرکت گارانتی کننده انجام شده و مسئولیتی متوجه فروشگاه اینترنتی کرال فون نخواهد بود

توضیح مهم : پرداخت بیعانه فقط مختص کاربران شهر تهران می باشد. کاربران سایر شهرستانها ، باید مبلغ محصول را کامل واریز فرمایند
  • عودت وجه واریز شده توسط مشتری ظرف ۵ الی ۷ روز کاری انجام می شود.
  • قبل از نهایی کردن سفارش ، مشتری ملزم به تماس با فروشگاه جهت اطمینان از به روز بودن قیمتهاست . در غیر این صورت فروشگاه میتواند سفارش را کنسل کند.
  • به علت تعداد زیاد سفارشات ، پیگیری روند سفارش به عهده مشتری است .
  • زمان ارسال در تهران ۱ روز کاری و در شهرستان ۴ الی ۵ روز کاری
  • ارسال تصویر کارت شناسایی از طریق پیام رسان واتس اپ میسر میشود و ارسال آن جهت احراز هویت الزامیست
  • در صورت هر گونه آسیب یا مفقودی کالا توسط شرکت باربری (پست – تیپاکس – کالارسان) مسئولیت آن باهمان شرکت ارسال کننده است و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  • کاربر موظف است قبل از خرید از طریق تماس تلفنی استعلام قیمت نموده و از به روز بودن قیمتها مطمئن شود .