خرید اقساطی

محاسبه اقساط

شرایط فروش اقساطی کالای دیجیتال

امکان خرید اقساطی با شرایط آسان از فروشگاه کرال فون فراهم شد. در راستای حمایت از مشتریان خود بر آن شدیم تا امکان خرید قسطی انواع کالای دیجیتال با شرایطی آسان را مهیا کنیم. در طرح فروش اقساطی فروشگاه کرال فون، تمام موارد لازم در نظر گرفته شده است تا شما کاربران گرامی خریدی آسان و مطمئن داشته باشید. لازم به ذکر است که تعیین مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط با مشتری بوده و در صورت تمایل می توانید خرید خود را حتی بدون پیش پرداخت و با اقساط دلخواه انجام دهید.

تلاش ما در این مجموعه، ارائه خدماتی با کیفیت، از مرحله مشاوره و اقدام به خرید تا خدمات پس از فروش به شما عزیزان می باشد. از این رو کارشناسان ما در مجموعه کرال فون، آماده ارائه مشاوره رایگان برای خرید انواع کالای دیجیتال به شما کاربران محترم می باشند.

با ما در تماس باشید

۰۲۱۸۸۶۵۹۰۵۴ – ۰۲۱۸۸۶۵۸۱۴۹

فروش اقساطی کرال فون
فروش اقساطی کالای دیجیتال

مدارک لازم برای خرید اقساطی کالا

 1. چک صیادی
  ارائه چک به نام خریدار

 2. اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
  همراه داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه و ارائه کپی زمان تحویل کالا

 3. تکمیل فرم ثبت نام
  تکمیل و ارائه فرم ثبت نام هنگام تحویل کالا

نکته:

 • جعبه دستگاه، تا پرداخت آخرین قسط نزد فروشگاه کرال فون به امانت خواهد ماند و انتقال مالکیت دستگاه خریداری شده نیز بعد از تسویه کامل صورت می گیرد.
 • یک فقره چک ضمانت صیادی به ارزش ۱/۵ برابر قسط دریافت می شود.

تنوعی از محصولات

در نظر داشته باشید که تمام محصولات فروشگاه کرال فون شامل خرید اقساطی می باشد. شما می توانید با بهترین شرایط اقدام به خرید آیفون اقساطی، آیپد اقساطی،‌ مک بوک اقساطی و اپل واچ اقساطی کنید.