خرید اقساطی

فروش کالای دیجیتال به صورت اقساط

۱- فروشگاه coralphone با روند افزایشی قیمت محصولات ، در نظر دارد که بستری برای برخی از مشتریان و کاربران خود فراهم کند که هر کالایی که در سایت وجود دارد را بتوانند به طور اقساط با پیش پرداختی جزئی یا حتی بدون پیش پرداخت از فروشگاه تهیه کند.

۲- مجموعه coralphone از ارتقا قیمت کالاها بطور لحظه ای واقعا ابراز تاسف میکند و تمام تلاش خود را میکند که محصول مورد نظر مشتری را به :
•بهترین قیمت ،
•سریع ترین و ایمن ترین راه ممکن (پست یا کالارسان) ،
•بهترین گارانتی
و بهترین خدمات و راهنمایی از طرف کارشناسان خود چه قبل از خرید ، چه بعد از خرید را در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهد. در همین راستا مجموعه coralphone امکان خرید به صورت اقساط را پیش روی شما قرار خواهند داد.

۳- نکته بسیار مهم که حتما قبل از خرید قسطی باید در نظر داشته باشین تعهد در پرداخت اقساط آن است. پیشنهاد ما برای شما این است که سنجیده و منطقی قبل از متعهد شدن و خرید کردن به صورت اقساط به تمام زوایای آن فکر کنید.

«مهم»
•لازم به ذکر است که تمام چک های شما یک روز قبل از سر رسید نزد بانک قرار خواهد گرفت و در اولین ساعاتِ اولین روز کاری سررسید چک پاس خواهد شد ، شایان ذکر است که تحت هر شرایطی در روز سررسید چک ، مشکلی در وصول چک پیشرو باشد در مرحله اول بانک چک را برگشت خواهد زد و در مرحله بعدی وکیل مجموعه کرال فون در سریع ترین حالت ممکن تمام مراحل قانونی و پیگیری های مربوط را انجام خواهد داد.

مدارک و شرایط لازم خرید اقساطی

۱- ( چک صیادی )
چک حتما باید به نام خریدار کالا باشد ، سوابق چک باید در مرحله سفید (( بدون سابقه چک برگشتی )) باشد. توجه داشته باشین که با وجود ثبت چک ، برگه چک نباید هیچ خط خوردگی یا غلط املایی و تاریخی داشته باشد.

۲- ( کپی کارت ملی و شناسنامه )
به همراه داشتن کارت شناسایی و شناسنامه در زمان خرید الزامیست.

۳-( کامل کردن فرم تعهد نامه پرداخت اقساط )
فرم تعهد نامه شامل اصلاعات کامل خریدار میباشد ، اطلاعاتی از قبیل :
آدرس محل کار (همراه با کدپستی) ،
آدرس محل سکوت (همراه با کدپستی) ،
شماره تلفن ثابت محل سکونت ،
اطلاعات کامل فردی خریدار ،
«لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات وارد شده احراز خواهد شد.»

۴- ( امانت ماندن جعبه کالا نزد فروشگاه)
جعبه کالا تا پایان آخرین پرداخت قسط خریدار نزد فروشگاه به امانت خواهد ماند و بعد از پرداخت آخرین قسط با همراه داشتن رسیدی که روز تحویل از فروشگاه دریافت کرده اند ، جعبه کالا به خریدار تحویل می گردد.

۵- ( ثبت انتقال مالکیت کالا بعد از پرداخت آخرین قسط)
انتقال مالکیت کالا ( رجیستری ) تا پایان پرداخت آخرین قسط به نام فروشگاه می ماند.

۶- ( ثبت اپل آیدی « IOS » -گوگل اکانت « ANDROID » روی کالا)
ثبت اپل آیدی به روی محصولات ios
ثبت گوگل اکانت به روی محصولات اندروید